BİNGÖL İL MEM ARGE

ARALIK AYDI DEĞERİ OLAN GÜVENİLİR OLMAK KONULU PROGRAM VE KISA FİLM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

ARALIK AYDI DEĞERİ OLAN GÜVENİLİR OLMAK KONULU PROGRAM VE KISA FİLM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

Değerler eğitimi kaspamında yapılan Aralık ayı değeri olan Güvenilir Olmak konusu üzerine çalışmalar yapıldı. Bu ay koordinatör olan 60. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam-Hatip Lisesi konferans salonunda etkinlikler icra etti.

Program açılış konuşmasının ardından 60. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Güvenilir Olmak konulu kısa film gösterisiyle  başladı. Kısa filmin ardından Bingöl Üniveritesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Naim Döner´in ayın değeriyle ilgili yaptığı konferans takip etti. Konferansta özellikle insanlık içinde en güvenilir emsalsiz örnek şahsiyet olan  Peygamber Efendimizin "El-Emin" yani güvenilir olunan yönüne değinildi. Konferansın ardından Ar-Ge birimi tarafından planlanan Güvenilir Olmak konulu kısa film yarışmasında dereceye giren okullara plaket, emeği geçen öğretmen ve öğrencilere ise belge ve hediyeler verildi. 

Kısa film yarışmasında;

1. Karşıyaka Anadolu Lisesi,

2. Yunus Emre Anadolu Lisesi

3.  TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesi sıralamaya girdi. 

Yarışmada 1. olan Karşıyaka Anadolu Lisesinin hazırlamış olduğu kısa film gösterimiyle program kapatıldı.

28-12-201728-12-201728-12-201728-12-201728-12-201728-12-2017

0 - 0

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.