BİNGÖL İL MEM ARGE

MART AYI DEĞERİ OLAN SORUMLULUK KONULU PROGRAM BELEDİYE KÜLTÜR MERKEZİ KONFERANS SALONUNDA YAPILDI.

MART AYI DEĞERİ OLAN SORUMLULUK KONULU PROGRAM BELEDİYE KÜLTÜR MERKEZİ KONFERANS SALONUNDA YAPILDI.

Müdürlüğümüz Ar-Ge birimi tarafından yürütülen Değerler Eğitimi çalışmaları kapsamında bu ayın değeri olan Sorumluluk konulu program Bal Peteği Anaokulu koordinesinde gerçekleşti. Okul adına açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Orhan SEVEN, “Sorumluluk değerinin sadece çocuklarda olması gereken bir değer olmadığın aynı zamanda  aile bireylerinin de sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini vurguladı.

Açılış konuşmasının ardından Değerler Eğitimi içerikli tiyatro oyunu sergilendi. Bu oyunda okul öncesi kademesinde eğitim gören öğrencilere sağlık, temizlik, beslenme, paylaşım ve takım çalışması gibi konularda yapması gereken sorumluluklar anlatıldı.

            Öğrencilerimizin beğenisini toplayan tiyatro oyunundan sonra Bal Peteği Anaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu şiir dinletisiyle program devam etti. Öğrencilerin şiir dinletisinin ardından İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf TOKUŞ Bal Peteği Anaokulu Müdür Yardımcısı Mehtap BERDİBEK’e hazırlamış oldukları program nedeniyle plaket sundu ve programda emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

 

29-03-201829-03-201829-03-201829-03-201829-03-201829-03-2018

0 - 0

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.