BİNGÖL İL MEM ARGE

TASARIM VE BECERİ ATÖLYELERİ EĞİTİCİ EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.

Müdürlüğümüz Ar-Ge birimi tarafından hazırlanan Fırat Kalkınma Ajansı tarafından 2019 yılı SOGEP programı kapsamında desteklenen Bingöl Tasarım Ve Beceri Atölyeleri projesinin eğitici eğitimlerine başvurular başladı.
TASARIM VE BECERİ ATÖLYELERİ EĞİTİCİ EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.

Okul/kurumlarımızda kurulan atölyelerde görev alacak öğretmenlerin mesleki becerilerini geliştirmek için proje kapsamında 4 adet eğitim düzenlenecektir. Bu eğitimler şu şekilde belirlenmiştir:

 

  1. Yazılım, Kodlama, Robotik Kodlama ve Tasarım

  2. Kısa Film Ve Senaryo Eğitici Eğitimi

  3. Drama Atölyesi Eğitici Eğitimi

  4. Ahşap ve Metal Atölyesi Eğitici Eğitimi

     Proje kapsamında belirlenen eğitimlere, ekli listede yer alan öğretmenlerin-ekli listede yer alan okullarda tasarım ve beceri atölyesi kurulması nedeniyle- katılımı zorunludur. Bunun dışında eğitimlere gönüllü olarak başvurmak isteyen öğretmenler için ise çevrimiçi başvuru linki hazırlanmıştır. Başvuru https://forms.gle/6Xd3w9Qzuc8ii2HN7 linki üzerinden yapılacaktır. Eğitimlere alınacak katılımcı kontenjanlarının sınırlı olması nedeniyle başvurular değerlendirmeye alınacak ve eğitime kabul edilen personellerin listesi resmi yazı yolu ile ilan edilecektir. Başvurular 12.03.2021 tarihi Cuma gübü mesai bitimine kadar yapılmalıdır.

 Eğitim içerikleri için tıklayınız.

/meb_iys_dosyalar/2021_03/05170547_eYitim_icerikleri.pdf

 

 

0 - 0

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.