BİNGÖL İL MEM ARGE

TÜBİTAK 4006 BİLİM ŞENLİKLERİ YÜRÜTÜCÜLERİ İÇİN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

TÜBİTAK 4006 BİLİM ŞENLİKLERİ YÜRÜTÜCÜLERİ İÇİN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

Ar-Ge birimi tarafından sürdürülen TÜBİTAK 4006 bilgilendirme toplantıları bu yıl fuara katılacak okulların yürütücüleri ile bir araya gelerek son buldu. TÜBİTAK Ar-Ge sorumlusu Saadet ÇİÇEK BAMJA´NIN koordinesinde hazırlanan toplantıya TÜBİTAK il temsilcisi Prof. Dr. Mahmut DOĞRU iştirak etti. 

Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesinde açılış konuşmasını yapan BAMJA:  "Bu yıl, okullarımızın daha sağlıklı ve verimli projeler ortaya koyabilmesi için TÜBİTAK il temsilcimiz Prof. Dr Mahmut DOĞRU hocamızla sizleri biraraya getirdik. Umuyoruz ki bu birliktelik sayesinde bilim fuarları ile alakalı akılda kalan soru işaretleri giderilecektir." dedi.

BAMJA´NIN açılış konuşmasının ardından sunuma geçen Prof. Dr. Mahmut DOĞRU  yürütücülere; başvuru esnasında yapılması gereken işlemler ve bu esnada yapılan hatalar, bilim fuarları kapsamında yapılan projeler, araştırma projesi yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar, tasarım ve bilgi projeleri hakkında açıklamalar yaptı. DOĞRU, sunumun ardından proje yürütücüsü öğretmenlerin sorularını cevapladı.

Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesinde biten toplantının ardından Özel Eğitim Kurumunda da okul öğretmenleri ve Özel Eğitim sınıf öğretmenlerine bilgilendirme toplantısı yapıldı. Burada da özel eğitime ihtiyaç duyan öğrencilerin bilişsel ve devinimsel becerilerinin geliştirilmesine yönelik projelerin üretilmesi konusunda fikir analizi yapıldı.

 

17-11-201717-11-201717-11-201717-11-2017

0 - 0

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.